Môže Vás zaujať: Lifestylový magazín pre ženy - styl24.sk | Golfový komunitný portál - golfzona.sk
Počet zobrazení: 1089 | Karma: 2.72

Editor článkov

Editor textu obsahuje nástroje na vkladanie a úpravu textu ako aj vkladanie obrázkov či externých odkazov. Každý článok sa skladá z názvu, krátkeho textu a celého textu. Krátky text sa potom zobrazí na hlavnej stránke blogu. Dlhý text sa zobrazí až po kliknutí na čítať viac... . Krátky text by mal byť len úryvkom článku. Do krátkeho textu sa vkladá obrázok v spodnej časti textového editora. Dlhý text by mal obsahovať celý článok. Do celého článku je možné vkladať obrázky a pripájať k nemu fotogalérie.

Vkladanie obrázkov
Po kliknutí na ikonu vložiť obrázok sa otvorí okno, pomocou ktorého sa vkladá obrázok. Najprv sa obrázok nahrá na server, alebo sa vyberie už z nahraných pomocou tlačítka Prechádzať server. V hornej časti okna sa obrázok vyberie kliknutím na jeho názov. Ak chcete obrázok nahrať na server, stlačte Browse... a nájdite obrázok na disku. Po jeho nájdení ho nahráte na server tlačítkom Upload. Ak sa obrázok úspešne nahrá, kliknutím naň v hornej časti obrazovky ho vyberiete.

Po vybratí sa obrázok ukáže v náhľade a môžete mu upraviť jeho výšku, šírku, prípadne zarovnanie.návrat späť...?

help

avatar

Niečo o mne: Tento blog slúži na pomoc všetkým blogerom z adresy blog.milacikovia.sk. Neváhajte tu hľadať odpovede na všetky otázky. Ak nenájdete odpoveď na tú vašu, neváhajte nás kontaktovať na adrese helpblog@milacikovia.sk.
RSS: RSS kanál blogu

Rubriky blogu

(návrat na úvod)

Kalendár

<< Apríl 2020 >>
Po Ut Str St Pi So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Hľadaj v blogoch

 
    

Napíšte odkaz blogerovi

Váše meno/prezývka

Váš e-mail

Predmet

Text odkazu

Kontrolný reťazec*:Prihlásenie

 
menoheslo


Akcie

Vytvor si nový BLOG
* Úvodná stránka