Môže Vás zaujať: Lifestylový magazín pre ženy - styl24.sk | Golfový komunitný portál - golfzona.sk

I love Golden Retriever :D

blog.mojimilacikovia.sk/zlatyretriever

Všetky príspevky

Od príchodu k nám domov(od marca 2008)

Nášho psíka sme priviezli z Topoľčian..Ked ho rodičia priniesli do mojej izbi bol najprv trochu plachí a hned si lahol na moju posteľ. Ja s mojou 13 ročnou sestrou sme tatiaľ surfovali po stránkayh pretoze sme mu hľadali meno ktoré by mu sadlo ako uliate. Po pár nezhodách so sestrou sme sa nakoniec rozhodli,ze náš psík sa bude volať Tina.
Neskôr ked sa Tina prebrala.prišiel ju navštíviť daľší náš člen rodiny náš ratlík Lilly. Neustále okolo nej behala a chcela sa s ňou hrať.No neskôr sa situácia upokojila a o pár minút už lenosili vedľa seba. Prvá noc s Tinou bola trochu ťažká ...spala so mnou v mojeje posteli,no nikdy nespala dlhšie ako 3 hodiny a potom sa chcela hrať.Ja som bola ráno taká vyštavená že som v škole skoro zaspala.ked sa blízil večer obavala som sa daľšej noci, no moja láska k zvieratám to premohla. Daľsie noci to bolo trochu lepšie ale este vzdy nie super. No po 2 týzdňoch začala tráviť čas vonku spolu s našimi mačkami a psom. Zdá sa mi že tam sa má oveľa lepšie. Vonku aj spáva takze sa mozem konecne aj ja vyspat,aj ked este stále nie sama pretoze so mnou spí Lilly,ale tá je úplne v pohode pretože prespí celú noc pod mojim paplónom.
Tina je veľmi dobrý pes a som rada že ho máme práve mi. Kazdý deň s ňou chodim na prechádzky,kde sa aj okúpe.Ona zbožňuje vodu.Je veľmi prívetivá a dobrá k deťom a to je veľmi dolezite pretoze ja mám 1,5 ročnú sestru.
Našu Tinku by som uz nevimenila za žiadneho psa...mame ta radi Tinka:D
Vytvorené: 20.07.2008 15:59 | Zobrazení: 1013 | Karma: 2.53 | Počet reakcií: 0 | čítať viac...

Lucka315

avatar

Niečo o mne: Zbožňujem zvieratá a najmä psy a mačky. No mala som uz aj králika,škrečky....Tento blog som sa rozhodla venovať zlatým retrieverom,pretoťe sama jedného vlastním...no niekedy tam budu aj informacie o ratlíkoch pretoze aj taký druh plemena sa u nás doma náj
RSS: RSS kanál blogu

Rubriky blogu

(návrat na úvod)

Kalendár

<< Január 2020 >>
Po Ut Str St Pi So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Hľadaj v blogoch

 
    

Napíšte odkaz blogerovi

Váše meno/prezývka

Váš e-mail

Predmet

Text odkazu

Kontrolný reťazec*:Prihlásenie

 
menoheslo


Akcie

Vytvor si nový BLOG
* Úvodná stránka